RSS feed for Drew
  • Hamilton

    ★★★

  • Irresistible

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★½

  • Artemis Fowl

  • The Wrong Missy

    ★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • The Way Back

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★

  • Onward

    ★★★★

  • The Turning

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • Cats

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ½

  • Little Women

    ★★★★½

  • Spies in Disguise

    ★★½

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★½

  • Richard Jewell

    ★★★½

  • Frozen II

    ★½

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • Terminator: Dark Fate

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • 3 from Hell

    ★★★★

  • Harriet

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Hustlers

    ★★★★

  • Joker

    ★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★½

  • The Fanatic

    ★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Ready or Not

    ★★★★

  • The Banana Splits Movie

    ★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★½

  • The Lion King

    ½

  • Midsommar

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Dark Phoenix

  • Ma

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Rocketman

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Aladdin

  • Yesterday

    ★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Hellboy

  • The Best of Enemies

    ★★½

  • Missing Link

    ★★★½

  • Five Feet Apart

    ★★★

  • Us

    ★★★★½

  • Extra Ordinary

    ★★★

  • Booksmart

    ★★★★

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★½

  • The Beach Bum

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★½

  • Isn't It Romantic

    ★★

  • Cold Pursuit

    ★★★½

  • Greener Grass

    ★★★

  • Velvet Buzzsaw

    ★½

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★½

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★

  • Vice

    ★★★★

  • The Mule

    ★★