• Justice League

    ★★★★

  • Beyond Skyline

    ★★★½

  • Geostorm

    ★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • The Snowman

    ★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • World of Tomorrow Episode Two: The Burden of Other People's Thoughts

    ★★★★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★

  • The Lego Ninjago Movie

    ★★

  • The Ritual

    ★★★

  • Wolf Warrior 2

    ★★★½

  • Valerian and the City of a Thousand Planets

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • The Recall

    ★★

  • The Mummy

    ½

  • Wonder Woman

    ★★★★½

  • Blade of the Immortal

    ★★★½

  • Bāhubali 2: The Conclusion

    ★★★★★

  • King Arthur: Legend of the Sword

    ★★★

  • The Endless

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★★

  • Ghost in the Shell

    ★★½

  • Life

    ★★★½

  • Atomic Blonde

    ★★★

  • Baby Driver

    ★★★

  • The Foreigner

    ★★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★½

  • Hitler's Hollywood

    ★★★★

  • Logan

    ★★★★

  • Guardians

    ★★★

  • Cute Little Buggers

    ★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★

  • Journey to the West: The Demons Strike Back

    ★★★½

  • Justice League Dark

    ★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★½

  • The Great Wall

    ★★★½

  • You're So Cool, Brewster! The Story of Fright Night

    ★★★★½

  • Spectral

    ★★★★

  • Moana

    ★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • L.O.R.D: Legend of Ravaging Dynasties

    ★★½

  • Bad Black

    ★★★★

  • The Void

    ★★★★

  • The Magnificent Seven

    ★★★★½

  • The Limehouse Golem

    ★★★★

  • Headshot

    ★★★½

  • The Autopsy of Jane Doe

    ★★★½

  • Arrival

    ★★★★

  • Found Footage 3D

    ★★★½

  • From a House on Willow Street

    ★★★½

  • Kubo and the Two Strings

    ★★★★★

  • Suicide Squad

    ★★★

  • League of Gods

    ★★★★

  • Shin Godzilla

    ★★★★★

  • Star Trek Beyond

    ★★★★★

  • Independence Day: Resurgence

    ★★★½

  • LEGO DC Comics Super Heroes: Justice League - Gotham City Breakout

    ★★★★

  • The Secret Life of Pets

    ★★★½

  • The Nice Guys

    ★★★½

  • The Conjuring 2

    ★★★½

  • Train to Busan

    ★★★★½

  • The Wailing

    ★★★½

  • X-Men: Apocalypse

    ★★★½

  • Zoombies

    ★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★★½

  • Assassination Classroom: Graduation

    ★★★★½

  • Sausage Party

    ★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★★

  • Everybody Wants Some!!

    ★★★★

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★★

  • Gods of Egypt

    ★★★