• 18 Bronze Girls of Shaolin

    ★★½

  • Curse of the Fly

    ★★★

  • Curse of the Blind Dead

    ★★½

  • Monster Hunter

    ★★★

  • Sleepy Eyes of Death 1: The Chinese Jade

    ★★★★

  • Fantasy Magician

    ★★★½

  • Gamera: Guardian of the Universe

    ★★★

  • The Bed Sitting Room

    ★★★★

  • Constantine: City of Demons - The Movie

    ★★★★

  • Class Action Park

    ★★★

  • The Deadly Silver Spear

    ★★½

  • Judgement of an Assassin

    ★★★½

  • Sputnik

    ★★★★½

  • Riding Bean

    ★★★½

  • The Invincible Fist

    ★★★

  • The Battle Wizard

    ★★½

  • 14 Blades

    ★★★

  • Detective Dee: Solitary Skies Killer

    ★★★