Sort by
  • MH370: The Plane That Disappeared

    ★★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★★

  • The Volcano: Rescue from Whakaari

    ★★★½

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Smile

    ★★★

  • Meet Cute

    ★★★

  • V/H/S/99

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Sick

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • About Fate

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★

  • The Invitation

    ★★½

  • Inside the Mind of a Cat

    ★★★★

  • Fall

    ★★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • The Most Hated Man on the Internet

    ★★★½

  • Shania Twain: Not Just a Girl

    ★★★★

  • Nope

    ★★★

  • Girl in the Picture

    ★★★½

  • The Man from Toronto

    ★★½

  • Who Invited Them

    ★★★

  • Firestarter

    ★★

  • Senior Year

    ★★½

  • The Unsolved Murder of Beverly Lynn Smith

    ★★★★

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

    ★★★★

  • Choose or Die

    ★★

  • Room 203

    ★★½

  • Metal Lords

    ★★★½

  • Deep Water

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Cellar

    ★★½

  • Sissy

    ★★★½

  • Deadstream

    ★★★½

  • The Weekend Away

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • No Exit

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Inventing Anna

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★★½

  • Pam & Tommy

    ★★★

  • Watcher

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • The Unforgivable

    ★★★½

  • Love Hard

    ★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★½

  • Night Teeth

    ★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • The Manor

    ★★½

  • Britney vs. Spears

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★½

  • The Guilty

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★