Sort by
  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★½

  • The Marvels

    ★★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★½

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★★

  • The Nun II

    ★½

  • The Killer

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Strays

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Cobweb

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • The Miracle Club

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Fine Archery: The Brave Archer Franchise

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • It Lives Inside

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Bill Russell: Legend

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • Cassandro

    ★★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • In Search of Darkness: Part III

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Influencer

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • The Legacy of The Texas Chain Saw Massacre

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Bros

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Clerks III

    ★★★½

  • Untold: The Rise and Fall of AND1

    ★★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★½

  • Who Invited Them

    ★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • The Innocent

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Enys Men

    ★★★★