Sort by
  • Barbie

    ★★★½

  • Sound of Freedom

    ½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Fast X

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ½

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • TÁR

    ★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Samaritan

    ★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ½

  • Prey

    ★★½

  • Skinamarink

    ½

  • One Piece Film Red

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

  • The Batman

    ★★★★½

  • Bad Company

  • Distance

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ½

  • Red Notice

    ★½

  • Cowboy Bebop: The Lost Session

    ½

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Dune

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • Mad God

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • Luca

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • F9

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Cool Cat Fights Coronavirus

    ★★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • South ParQ Vaccination Special

    ★★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • Cosmic Sin

    ½

  • WandaVision

    ★★

  • Mank

  • Josee, the Tiger and the Fish

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Earwig and the Witch

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★½