Sort by
  • Sorry to Bother You

    ★★★★

  • Titanic

    ★★★

  • Avatar

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Napoleon Dynamite

    ★★★

  • The Witch

    ★★★½

  • Lupin III: The First

    ★★★½

  • Ruby Sparks

    ★★★★

  • Crouching Tiger, Hidden Dragon

    ★★★★

  • Death at a Funeral

    ★★★★

  • Arthur and the Invisibles

    ★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Ice Age: Dawn of the Dinosaurs

    ★★

  • Ice Age: The Meltdown

    ★★★

  • Pacific Rim

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Eragon