RSS feed for Spettatore Medio
  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • The Last Dance

  • Bad Tales

  • Odio l'estate

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • 1917

  • The Irishman

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

  • Knives Out

    ★★★★

  • The Platform

  • Joker

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Marriage Story

  • The Lion King

    ½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • Parasite

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ½

  • Green Book

  • A Star Is Born

    ★★½

  • On My Skin

  • Roma

    ★★★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

  • BlacKkKlansman

  • Solo: A Star Wars Story

  • Black Panther

  • The Post

  • Phantom Thread

    ★★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Wonder

  • WHAT DID JACK DO?

  • I, Tonya

    ★★★½

  • It

    ★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

  • Dunkirk

  • Okja

    ★★★

  • The Circle

  • Gifted

  • Baby Driver

  • Fences

  • Passengers

  • Rogue One: A Star Wars Story

  • Collateral Beauty

    ½

  • Moana

  • Split

  • Antiporno

  • Hacksaw Ridge

  • Moonlight

  • La La Land

  • Suicide Squad

    ½

  • Your Name.

  • Paterson

  • Perfect Strangers

  • Zootopia

  • Manchester by the Sea

    ★★★★

  • The Revenant

  • Star Wars: The Force Awakens

  • The Hateful Eight

  • Point Break

  • Creed

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

  • Spectre

  • They Call Me Jeeg

  • Bridge of Spies

  • The Martian

  • Room

  • Boruto: Naruto the Movie

  • Mission: Impossible - Rogue Nation

  • Ant-Man

  • Paper Towns

  • Inside Out

  • The Little Prince