• Lightyear

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Men

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Downton Abbey: A New Era

  • Father Stu

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Morbius

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • The Bubble

    ★★★

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Tyler Perry's A Madea Homecoming

    ★★★½

  • Studio 666

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★½

  • Dog

    ★★★½

  • The Outfit

    ★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Marry Me

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Moonfall

    ★½

  • Home Team

    ★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★

  • Brian and Charles

    ★★★

  • Hatching

    ★★★

  • Dual

    ★★★★

  • You Won't Be Alone

    ★★★

  • Watcher

    ★★★

  • The Tiger Rising

    ★½

  • Scream

    ★★★

  • The 355

    ★½

  • Hilda and the Mountain King

  • American Underdog

    ★★★

  • The King's Man

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • The Hand of God: Through the Eyes of Sorrentino

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Being the Ricardos

    ★½

  • Shaun the Sheep: The Flight Before Christmas

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Sing 2

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★

  • Love Hard

    ★½

  • Red Notice

    ★★★

  • Finch

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Army of Thieves

    ★★½

  • Eternals

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★½

  • Antlers

    ★★★★½

  • Robin Robin

    ★★★★½