Sort by
  • Dune: Part Two

    ★★★★★

  • Madame Web

    ★½

  • Lisa Frankenstein

    ★★★½

  • The Beekeeper

    ★★★½

  • Mean Girls

    ★★★★

  • Night Swim

    ★★★½

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★★

  • The Marvels

    ★★

  • Thanksgiving

    ★★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Dark Harvest

    ★★★★½

  • It's a Wonderful Knife

    ★★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Nowhere

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • Expend4bles

    ★½

  • The Nun II

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★½

  • The Royal Hotel

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★★

  • Founders Day

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★★

  • The Passenger

    ★★★★½

  • Natty Knocks

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Cobweb

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★½

  • Sound of Freedom

    ★★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★★

  • Suitable Flesh

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • It Lives Inside

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★★

  • Monolith

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Influencer

    ★★★½

  • Out of Darkness

    ★★★★

  • Significant Other

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • The Munsters

    ★★

  • Sick

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½