Pink⚸Meanie has logged 32 entries for films during March 2015.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Cheerleader Camp

Cheerleader Camp

1988
×
★★½
Edit this entry  
30
The Shrine

The Shrine

2010
×
★★½
Edit this entry  
30
It's Such a Beautiful Day

It's Such a Beautiful Day

2012
×
★★★★★
Edit this entry  
30
Living Doll

Living Doll

1990
×
★★★½
Edit this entry  
28
Wolfhound of the Grey Dog Clan

Wolfhound of the Grey Dog Clan

2006
×
Edit this entry  
27
I Drink Your Blood

I Drink Your Blood

1970
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Lost Soul

Lost Soul

1977
×
★★★½
Edit this entry  
26
Hellevator

Hellevator

2004
×
★★★
Edit this entry  
25
Love Exposure

Love Exposure

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Late Phases

Late Phases

2014
×
★★★½
Edit this entry  
20
Death Nurse 2

Death Nurse 2

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Lord of Tears

Lord of Tears

2013
×
★★
Edit this entry  
19
V/H/S: Viral

V/H/S: Viral

2014
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
Thriller: A Cruel Picture

Thriller: A Cruel Picture

1973
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Dead Hooker in a Trunk

Dead Hooker in a Trunk

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Thanatomorphose

Thanatomorphose

2012
×
★★★
Edit this entry  
16
The Fan

The Fan

1982
×
★★★½
Edit this entry  
13
The Babadook

The Babadook

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Entrails of a Beautiful Woman

Entrails of a Beautiful Woman

1986
×
★★★
Edit this entry  
11
Digging Up the Marrow

Digging Up the Marrow

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Living and the Dead

The Living and the Dead

2006
×
★★★
Edit this entry  
10
Winterbeast

Winterbeast

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Starry Eyes

Starry Eyes

2014
×
★★★½
Edit this entry  
09
Call Girl of Cthulhu

Call Girl of Cthulhu

2014
×
★★★★
Edit this entry  
08
Red Sonja

Red Sonja

1985
×
★★½
Edit this entry  
06
Death Nurse

Death Nurse

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Unmasked Part 25

Unmasked Part 25

1989
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Home Movie

Home Movie

2008
×
★★½
Edit this entry  
04
App

App

2013
×
★★½
Edit this entry  
04
Freakshow

Freakshow

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Cutting Moments

Cutting Moments

1997
×
★★★★
Edit this entry  
03
Open Windows

Open Windows

2014
×
★★★
Edit this entry