• Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Shaun the Sheep: The Flight Before Christmas

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★★★

  • Christmas ...Again?!

    ★★★★½

  • Single All the Way

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • The Wonderful World of Disney: Magical Holiday Celebration

    ★★★★½

  • Madagascar: A Little Wild Holiday Goose Chase

    ★★★★½

  • A Castle for Christmas

    ★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★½

  • The Unforgivable

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★½

  • A Boy Called Christmas

    ★★★★½

  • Hellbound

    ★★★★½

  • Sing 2

    ★★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ★★★½

  • Swan Song

    ★★★★½

  • Ciao Alberto

    ★★★★½

  • Olaf Presents

    ★★★★½

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Red Notice

    ★★★★

  • Finch

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★½

  • Horror Noire

    ★★★★

  • Army of Thieves

    ★★★★

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight 2

    ★★★★

  • Hypnotic

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★½

  • Night Teeth

    ★★★★

  • Ouija Japan

    ★★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★½

  • Robin Robin

    ★★★½

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★★

  • Madres

    ★★★½

  • The Manor

    ★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★★★

  • Night at the Eagle Inn

    ★★★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • Escape the Undertaker

    ★★★★★

  • Night of the Ghoul Log

    ★★★★

  • Under Wraps

    ★★★★

  • Bingo Hell

    ★★½

  • Black as Night

    ★★½

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • No One Gets Out Alive

    ★★★★

  • Slumber Party Massacre

    ★★★½

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • Intrusion

    ★★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★★★

  • The Ninth Jedi

    ★★★★½

  • T0-B1

    ★★★½

  • Akakiri

    ★★★★

  • The Village Bride

    ★★★★

  • The Elder

    ★★★★½

  • The Twins

    ★★★½

  • Tatooine Rhapsody

    ★★★★

  • Lop & Ochō

    ★★★½

  • The Duel

    ★★★½

  • Fever Dream

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Cry Macho

    ★★★★

  • Nightbooks

    ★★★★½

  • The Guilty

    ★★★★