RSS feed for Stephen
  • Boy

    ★★★½

  • Altered States

    ★★★

  • An American Pickle

    ★★★

  • Husbands

    ★★★½

  • The Dancer Upstairs

    ★★★

  • Model Shop

    ★★★★

  • First Cow

    ★★★½

  • Ms .45

    ★★★★

  • Motherless Brooklyn

    ★★½

  • The Great Gatsby

    ★★★

  • The Endless Summer 2

    ★★★½

  • The Endless Summer

    ★★★★

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★½

  • In the Heat of the Night

    ★★★★

  • Stranger Than Paradise

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★½

  • A League of Their Own

    ★★★★

  • Moonstruck

    ★★★★