• The Christmas Chronicles

    ★★½

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • Annie Hall

    ★★★

  • Ghostbusters

  • Arthur Christmas

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★

  • Love, Rosie

    ★★★★

  • The Angry Birds Movie

    ★★

  • Godzilla

    ★★

  • Scooby-Doo

    ★★

  • Mia and the White Lion

  • The Boy Who Harnessed the Wind

    ★★★★

  • Little Nicholas

    ★½

  • Three Summers

    ★½

  • First Blood

    ★★★★

  • Corpus Christi

    ★★★★

  • The Dreamers

    ★★★½

  • Le Petit Soldat

    ★★★½