RSS feed for Lester
  • Host

    ★★½

  • Money Plane

    ★½

  • Hamilton

    ★★★½

  • Irresistible

    ★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • The Last Dance

  • Chunky Shrapnel

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Sincerely Louis C.K.

    ★½

  • Tom Segura: Ball Hog

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • The AGFA Horror Trailer Show

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Good Vibes at the Iowa State Fair

    ★★★½

  • Goldman v Silverman

    ★★★½

  • Cats

    ★★

  • 6 Underground

    ★★★

  • 1917

    ★★★½

  • Dark Waters

    ★★★½

  • Queen & Slim

    ★★★

  • The Fall

    ★★★½

  • Chuck & Tito

    ★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★

  • Mister America

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★½

  • Hustlers

    ★★★½

  • Joker

    ★★

  • Waves

    ★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • The Fanatic

    ★½

  • Marriage Story

    ★★★½

  • Ad Astra

    ★★★★

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★

  • Ready or Not

    ★★★

  • Crawl

    ★★★½

  • Aziz Ansari: Right Now

    ★★

  • Dutch Angle: Chas Gerretsen & Apocalypse Now

    ★★½

  • Child's Play

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Verotika

    ½

  • Jo Koy: Comin’ In Hot

    ★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • First Love

    ★★★½

  • Bacurau

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★½

  • Chernobyl

    ★★★★

  • At the Heart of Gold: Inside the USA Gymnastics Scandal

    ★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • The Good, The Bad, The Hungry

    ★★½

  • Us

    ★★★★

  • The Boy Band Con: The Lou Pearlman Story

    ★★★

  • Good Boys

    ★★★½

  • The Art of Self-Defense

    ★★★

  • Booksmart

    ★★★★

  • The Beach Bum

    ★★★½

  • Long Shot

    ★★★

  • Leaving Neverland

    ★★★½

  • Talking About Trees

    ★★★★

  • Horror Noire: A History of Black Horror

    ★★★

  • Knock Down the House

    ★★★

  • Monos

    ★★★½

  • One Child Nation

    ★★★

  • The Death of Dick Long

    ★★★