Sort by
  • Before Midnight

    ★★★★★

  • Before Sunset

    ★★★★★

  • Cellular

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • The Wizards Return: Alex vs. Alex

    ★★★★★

  • Wizards of Waverly Place: The Movie

    ★★★★★

  • The Matrix Reloaded

    ★★★★★

  • The Matrix Revolutions

    ★★★★★

  • The Way He Looks

    ★★★★★

  • The Social Dilemma

    ★★½

  • The Man from U.N.C.L.E.

    ★★★½

  • Kill Bill: Vol. 2

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Failure to Launch

    ★½

  • The Art of Racing in the Rain

    ★★

  • Your Name.

    ★★★★

  • You Were Never Really Here

    ★★★★

  • Raging Bull

    ★★★½