Sort by

Jerry has logged 18 entries for films during 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
15
PTU

PTU

2003
×
★★★★
Edit this entry  
09
Double Tap

Double Tap

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Northman

The Northman

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Hold Me Back

Hold Me Back

2020
×
★★★★
Edit this entry  
08
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★★★
Edit this entry  
05
The Worst Person in the World

The Worst Person in the World

2021
×
★★★★
Edit this entry  
29
Asako I & II

Asako I & II

2018
×
★★★★
Edit this entry  
27
Drive My Car

Drive My Car

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
25
To Sleep So as to Dream

To Sleep So as to Dream

1986
×
★★★★★
Edit this entry  
21
Turning Red

Turning Red

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
We Broke Up

We Broke Up

2021
×
★★★
Edit this entry  
04
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Marry Me

Marry Me

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Marry Me

Marry Me

2022
×
Read prior review Edit this entry  
12
Golden Slumber

Golden Slumber

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
That's My Boy

That's My Boy

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry