Sort by
  • Luckiest Girl Alive

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Lou

    ★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • V/H/S/99

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Athena

    ★★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Samaritan

    ★★

  • I Came By

    ★½

  • Prey

    ★★★★

  • Pennywise: The Story of IT

    ★★½

  • Glorious

    ★★★

  • The Harbinger

    ★★★½

  • Nope

    ★★★

  • Black Bird

    ★★★

  • Girl in the Picture

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • A Wounded Fawn

    ★★★

  • Next Exit

    ★★★

  • Who Invited Them

    ★★★

  • Hustle

    ★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★

  • Choose or Die

    ★★½

  • Metal Lords

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • Slash/Back

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • Mandrake

    ★★½

  • The Lost City

    ★★

  • The Cellar

  • Deadstream

    ★★★★

  • Sissy

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Windfall

    ★★½

  • No Exit

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Dog

    ★★

  • Moonfall

    ★★

  • Brian and Charles

    ★★★

  • Speak No Evil

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★

  • Scream

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★

  • Last Survivors

    ★½

  • Shepherd

    ★★½

  • The Harder They Fall

    ★★½

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • You Are Not My Mother

    ★★★

  • Dashcam

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★

  • Copshop

    ★★½

  • Good Madam

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Dawn Breaks Behind the Eyes

    ★★½

  • Clickbait

    ★½

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Last Thing Mary Saw

    ★★½

  • Hellbender

    ★★★

  • Superhost

    ★★★

  • What Josiah Saw

    ★★★

  • Pretty Boy

    ★½

  • Bull

    ★★★½

  • Beckett

    ★★½