Sort by
  • God Forbid: The Sex Scandal That Brought Down a Dynasty

    ★★

  • To Die For

    ★★★★

  • The Munsters

  • My Son Hunter

  • Pearl

    ★★★★

  • Samaritan

    ★★★

  • Prey

    ★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Unprecedented

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • Jackass 4.5

  • The Deep End

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.

    ★★★½

  • The Kids in the Hall: Comedy Punks

    ★★★★

  • X

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Casting Call Mystery

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Brian and Charles

    ★★½

  • Fresh

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Christmas in the Pines

    ★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • Listening to Kenny G

    ★★★★½

  • Copshop

    ★★★

  • Dune

    ★★

  • Malignant

    ★★

  • The Protégé

    ★★½

  • After Blue (Dirty Paradise)

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Boiling Point

    ★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Werewolves Within

    ★★½

  • Infinite

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • Borat: VHS Cassette of Material Deemed “Sub-acceptable” By Kazakhstan Ministry of Censorship and Circumcision

    ★★★½

  • Borat’s American Lockdown & Debunking Borat

    ★★

  • Sasquatch

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Swan Song

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★½

  • Boss Level

    ★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Pleasure

  • Heaven's Gate: The Cult of Cults

    ★★★★

  • A Wrestling Christmas Miracle

    ★★

  • OPAL

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Bigfoot vs the Illuminati

    ★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • Class Action Park

    ★★★½

  • Fight of Fury

  • The Legend of Dog Lady Island

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • Grizzly II: Revenge

    ★★★★

  • Some Kind of Heaven

    ★★★★

  • Palm Springs

  • Zola

    ★★★★

  • Jasper Mall

    ★★★★

  • Crip Camp: A Disability Revolution

    ★★★★★

  • Cheer

    ★★★★★

  • Alien Autopsy

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • QT World: Fearless I Am

    ★★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★