Sort by
  • Smile

    ★★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Harry Styles: One Night Only in New York

    ★★★★★

  • Cyber Hell: Exposing an Internet Horror

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • No Exit

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Deadware

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Intrusion

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Inside

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Save Ralph

  • The Fallout

    ★★★★

  • Wrong Turn

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★

  • True Beauty

    ★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • The Three Deaths of Marisela Escobedo

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • If Anything Happens I Love You

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Emma.

    ★★★

  • The Social Dilemma

  • Miss Americana

  • Little Women

    ★★★★½

  • 1917

    ★★★★½

  • Frozen II

    ★★★

  • Klaus

    ★★★★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • Fractured

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • The Platform

    ★★★

  • Just Mercy

    ★★★½

  • The King

    ★★★

  • The Two Popes

    ★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Rabid

    ★½

  • It Chapter Two

    ★★½

  • The Lion King

    ★★★½

  • Annabelle Comes Home

    ★★½

  • Midsommar

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★

  • I Lost My Body

    ★★★★

  • Yesterday

    ★★★½

  • After

  • I See You

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★★

  • Us

    ★★★½