Sort by
  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • This Place Rules

    ★★★½

  • Babylon

    ★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★

  • Strange World

    ★★★

  • The Menu

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ½

  • Lot 36

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★½

  • Black Adam

    ½

  • The Five Fingers of a Dog

    ★★★★★

  • Werewolf by Night

    ½

  • Smile

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • See How They Run

    ½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • The Whale

    ½

  • Bones and All

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Enough About Me

    ★★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • Broker

    ★★★

  • Elvis

    ★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Men

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★★

  • We Own This City

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Morbius

  • Moon Knight

    ★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Incantation

    ★★½

  • Deep Water

    ★★