Duncan has logged 10 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Amazing Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Amazing Spider-Man

The Amazing Spider-Man

2012
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
Spider-Man 3

Spider-Man 3

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Spider-Man 2

Spider-Man 2

2004
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Spider-Man

Spider-Man

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
½
Read the review Edit this entry