Sort by
  • Autopilot

    ★★★

  • Elevator Game

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Make The Call

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★½

  • No Overnight Parking

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • Mae Martin: SAP

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Brooklyn 45

    ★★★½

  • Border

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • We Have a Ghost

    ★★

  • The Strays

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Run Rabbit Run

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★

  • The Unofficial Science of Home Alone

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★

  • We Are Not Alone

    ★★★★★

  • The Elephant 6 Recording Co.

    ★★★★½

  • The Erl King

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • The Murmuring

    ★★★★

  • The Viewing

    ★★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★★

  • Pickman's Model

    ★★½

  • Hellhole

    ★★★★

  • The Outside

    ★★★★½

  • The Autopsy

    ★★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★

  • The Paloni Show! Halloween Special!

    ★★★

  • Influencer

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Grimcutty

    ★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • Nocebo

    ★★½

  • Go to Bed, Raymond

    ★★★½

  • Angels

    ★★★

  • Sleep Study

    ★★★½

  • Incomplete

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★

  • Smile

    ★★★★

  • Project Wolf Hunting

    ★★★

  • V/H/S/99

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Blackening

    ★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★

  • The Woman King

    ★★★★