Sort by
  • Smile

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Meet Cute

    ★★

  • Confess, Fletch

    ★★½

  • Bros

    ★½

  • Blonde

    ★★

  • Pinocchio

    ★★

  • Pearl

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Me Time

    ★½

  • Clerks III

    ★★½

  • Day Shift

    ★½

  • Prey

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

  • They/Them

  • Nope

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • The Man from Toronto

    ★½

  • Spiderhead

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Elvis

    ★★

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Men

    ★★★★½

  • Jackass 4.5

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Memory

    ★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Morbius

    ★½

  • The Bubble

    ★½

  • Deep Water

    ★★

  • Ambulance

    ★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

    ★★½

  • The Lost City

    ★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Windfall

    ★★½

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Outfit

    ★★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Kimi

    ★★½

  • Blacklight

    ★½

  • I Want You Back

    ★★★

  • Marry Me

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

  • Home Team

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Dual

    ★★★

  • Watcher

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★

  • The 355

    ★★

  • Reno 911! The Hunt for QAnon

    ★½

  • The King's Man

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★