Sort by
  • The Fall

    ★½

  • Joker

    ★★

  • GUO4

  • Ad Astra

    ★★½

  • The Truth

  • Anima

  • Spider-Man: Far From Home

    ½

  • Midsommar

    ★½

  • Matthias & Maxime

    ★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Parasite

    ★★½

  • Tommaso

  • A Hidden Life

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★½

  • Joan of Arc

  • The Staggering Girl

  • The Dead Don't Die

  • Yesterday

    ★½

  • Avengers: Endgame

    ½

  • The Beach Bum

    ★★★½

  • Ghost Town Anthology

    ★★

  • A Russian Youth

    ★★½

  • Velvet Buzzsaw

    ★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

  • DOTCOM

    ★★

  • The Mule

    ★★½

  • Santiago, Italia

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★½

  • A Bread Factory: Part Two

    ★★★½

  • A Bread Factory: Part One

    ★★★½

  • Quién te cantará

    ★★½

  • Auntie Edna

  • Bad Times at the El Royale

    ★★

  • The Boy Who Chose the Earth

  • The Death & Life of John F. Donovan

    ★½

  • Maya

    ★★½

  • If Beale Street Could Talk

    ★★★½

  • High Life

    ★★★★

  • Widows

    ★★½

  • Our Time

    ★★★★

  • Monrovia, Indiana

    ★★★½

  • Sunset

    ★★

  • The Sisters Brothers

    ★★½

  • Suspiria

    ★★★

  • They'll Love Me When I'm Dead

  • The Old Man & the Gun

    ★★★½

  • The Other Side of the Wind

    ★★★

  • A Star Is Born

    ★★½

  • The Favourite

    ★★★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★½

  • The Everything

    ★½

  • First Man

    ★★★

  • Roma

    ★★★★

  • Veslemøy's Song

    ★★½

  • The Grand Bizarre

  • En fumée

    ★★½

  • Flesh Memory

  • Cam

    ★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★½

  • The Chrysanthemum and the Guillotine

  • Sicario: Day of the Soldado

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★

  • Vision

    ★★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★½

  • Incredibles 2

    ★★½

  • The Man Who Killed Don Quixote

    ★★★

  • The Wild Pear Tree

    ★★★★½

  • Dogman

    ★★★

  • Burning

    ★★★★

  • Long Day's Journey Into Night

    ★★

  • Under the Silver Lake

    ★★★½

  • The House That Jack Built

    ★★★★★