• The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Luca

    ★★★★★

  • Loki

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Raya and the Last Dragon

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Onward

    ★★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Frozen II

    ★★★★

  • Klaus

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★★

  • The Lion King

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★½

  • Toy Story 4

  • Parasite

    ★★★★★

  • Aladdin

  • Pokémon Detective Pikachu

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Shazam!

    ★★★★½

  • Captain Marvel

  • Fighting with My Family

    ★★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

  • Bird Box

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

  • Ralph Breaks the Internet

  • The Little Drummer Girl

    ★★★★

  • Night School

    ★★★

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★½

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★½

  • Ocean's Eight

    ★★★★★

  • Incredibles 2

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Ready Player One

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Searching

    ★★★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★★★

  • Justice League

  • Coco

    ★★★★½

  • Thor: Ragnarok

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Wonder Woman

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • Kong: Skull Island

    ★★★½

  • Beauty and the Beast

    ★★★★½

  • Logan

    ★★★½

  • Moana

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

  • Doctor Strange

  • Split

    ★★★★½

  • Suicide Squad

    ★½

  • Central Intelligence

    ★★★★★

  • Finding Dory

  • Captain America: Civil War

    ★★★½

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

  • Zootopia

  • Deadpool

    ★★★½