• Beast

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★½

  • They/Them

  • Carter

    ½

  • Prey

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★½

  • The Man from Toronto

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • The Princess

    ★★★

  • Spiderhead

    ★½

  • Lightyear

    ★★

  • Stavros Halkias: Live at the Lodge Room

    ★★★★

  • White Elephant

    ★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★

  • Interceptor

    ★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • Men

    ★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Firestarter

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Memory

    ★★

  • 365 Days: This Day

    ½

  • Choose or Die

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

  • Moon Knight

    ★★

  • The Bubble

    ½

  • Deep Water

    ★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★

  • The Contractor

    ★★

  • Big Gold Brick

    ½

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • The Outfit

    ★★★½

  • Bigbug

    ★½

  • Uncharted

    ★½

  • Blacklight

  • Kimi

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★½

  • Alice

  • The House

    ★★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★½

  • Scream

    ★★★½

  • The 355

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★

  • The King's Man

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★½

  • Being the Ricardos

    ★½

  • Don't Look Up

  • El a kezekkel a Papámtól!

  • Castle Falls

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • Red Notice

  • Hell Hath No Fury

    ★★★½

  • One Shot

    ★★★½

  • Eternals

    ½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★