• No Time to Die

    ★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • Free Guy

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jolt

    ½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★

  • Black Widow

    ★★½

  • The Tomorrow War

    ★★

  • F9

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★½

  • Wrath of Man

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ½

  • Godzilla vs. Kong

  • Nobody

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

  • Coming 2 America

  • Boss Level

    ★½

  • Tom & Jerry

  • The Mauritanian

    ★★½

  • Censor

    ★★

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • The Dig

    ★★

  • News of the World

    ★★½

  • Hunter Hunter

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Midnight Sky

  • Let Them All Talk

    ★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • Nocturne

    ★★½

  • Soul

    ★★★

  • Freaky

    ★★½

  • Books of Blood

    ★½

  • Vampires vs. the Bronx

    ★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★½

  • On the Rocks

    ★★½

  • The Kid Detective

    ★★★

  • The Mystery of D.B. Cooper

    ★★½

  • I Care a Lot

    ★★½

  • Another Round

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★½

  • Ammonite

    ★½

  • One Night in Miami...

    ★★★★

  • Honest Thief

    ★★½

  • Come True

    ★★★★

  • Don't Read This on a Plane

    ★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • The New Mutants

    ★★

  • Tenet

    ★★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★★½

  • Host

    ★½

  • Greenland

    ★½

  • Peninsula

    ★★

  • Summer of 85

    ★★★★

  • The Old Guard

    ★★★½

  • Ava

    ★½

  • Greyhound

    ★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • The World to Come

    ★★★

  • The Lovebirds

    ★★★

  • Inheritance

  • Boys from County Hell

    ★★½

  • #FreeRayshawn

    ★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • Spenser Confidential

    ½

  • The Way Back

    ★★★½

  • Bloodshot

    ½

  • The Invisible Man

    ★★★½