RSS feed for DVDHooligan
  • Satan's Slaves

    Satan's Slaves

    ★★★½

    Lassan építkező, indonéz horror, melyben egy család küzd meg az őket folyamatosan kísértő természetfelettivel.

  • Black Christmas

    Black Christmas

    ★★½

    Az első slasher filmek egyike, melyben egy elbaszott telefonbetyár mégelbaszottabb, mint gondoltad volna, de az majd a remake-ből fog úgyis kiderülni.

  • The Predator

    The Predator

    ★★★★

    Ilyen az, mikor a stúdió és a producerek megkötik a rendező mindkét kezét, majd csonkolják a lábait is, aztán beletesznek egy négylábú Jar Jart is a filmbe, csak mert. Ennek ellenére imádtam minden percét.

  • Venom

    Venom

    ★★★

    A gyerekbarát szimbióta és egy jobb sorsra érdemes színész őszinte szerelmének története, közepes tálalásban.

  • Skyscraper

    Skyscraper

    ★★½

    Egyszer nézhető, délutáni moziplussz.

  • The Whiskey Bandit

    The Whiskey Bandit

    ★★★½

    Az ilyen filmekre mondják, hogy: "egynek elment". Igazából nem akarok senkit lebeszélni róla, mert bőven a jobb magyar filmek közé tartozik. Antal Nimród remekül végezte a dolgát, a főszereplő is egész tűrhető volt, de a forgatókönyv szerintem picit szellősre sikerült.

  • Black Panther

    Black Panther

    ★★★

    Igazából rendben van a film maga, de tipikusan azokhoz a Marvel filmekhez tartozik, amelyeket nem nagyon fogok újranézni, mert minek. Egyszer nézhető, de igazából semmi olyan nincs benne, ami miatt újra elő kellene venni.

  • Avengers: Infinity War

    Avengers: Infinity War

    ★★★★★

    Oké, még a hatása alatt vagyok, de ez valami piszkosul jó volt. Persze, biztosan vannak hibái, de én nem azért mentem el moziba, hogy megkeressem őket.

    Kurva messze van még a következő rész... :(

  • Annihilation

    Annihilation

    ★★★★½

    A film, amelyről nem tudod eldönteni, hogy kurva szar vagy zseniális. Én az utóbbi felé hajlok.

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★

    Egyszer nézhető családi mozi, de az első sokkal jobb volt. Azt biztosan újra fogom még párszor nézni, ezt meg biztosan nem.

  • Escape Room

    Escape Room

    ½

    A világ legértelmetlenebb és majdnem legszarabb filmje. Gratulálok. Nehogy megnézd.

  • Jigsaw

    Jigsaw

    ★★

    Az első két rész volt igazán értékelhető a sorozatból, aztán már csak a halálmódok miatt néztem végig az egészet. Abba a sorba ez a film is tökéletesen beleillik, legyenmárvége, mert igazából semmi újat nem ad, csak copypaste az egész. Az meg egy idő után (6-7 film...) uncsi.