Sort by
  • Jurassic Park

    ★★★½

  • A Charlie Brown Christmas

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • The Last Starfighter

    ★★★

  • Star Trek II: The Wrath of Khan

    ★★★★

  • Predator

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Draughtsman's Contract

    ★★★★½

  • Inland Empire

    ★★★★½

  • Flying Phantom Ship

    ★★★½

  • The Old Man of the Mountain

    ★★★★★

  • AIKa

    ★★★★★

  • Snow-White

    ★★★★

  • The Dover Boys at Pimento University

    ★★★★★

  • Minnie the Moocher

    ★★★★★

  • Are you lost in the world like me?

    ½

  • Auction Day

    ★★½

  • Extinction Party

    ★★★★½