• The Forever Purge

  • F9

    ★½

  • Cruella

    ★★★★★

  • American Murder: The Family Next Door

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

  • Taylor Swift City of Lover Concert

    ★★★★★

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • A Quiet Place Part II

    ★★

  • The Trials of Gabriel Fernandez

  • 365 Days

    ½

  • Miss Americana

    ★★★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★★

  • Midsommar

  • Always Be My Maybe

    ★★★

  • Ma

    ★★

  • Murder Mystery

    ★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★½

  • Aladdin

  • Wine Country

    ★★★

  • The Last Summer

    ½

  • Avengers: Endgame

  • Shazam!

    ★½

  • Us

    ★★★

  • Good Boys

    ★★½

  • Booksmart

    ★★★★★

  • The Case Against Adnan Syed

  • Luka Chuppi

    ★★★½

  • Isn't It Romantic

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

    ★★★★★

  • RuPaul's Drag Race Holi-Slay Spectacular

  • Bird Box

    ★★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★½

  • The House with a Clock in Its Walls

    ★★

  • The Nun

  • The Favourite

    ★★★★

  • A Simple Favor

    ★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★

  • The Package

  • The Spy Who Dumped Me

    ★★★½

  • Cam

    ★★★

  • My Teacher, My Obsession

  • Set It Up

    ★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Tag

    ★★★

  • Shoplifters

    ★★★½

  • The Kissing Booth

    ½

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Roll Red Roll

  • Game Over, Man!

    ★★½

  • Blockers

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★½

  • Pari

    ★★★

  • Game Night

    ★★★

  • Love, Simon

    ★★★★

  • When We First Met

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★★

  • Three Identical Strangers

  • Searching

    ★★★★

  • The Greatest Showman

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★½

  • Wonder

    ★★★½

  • Daddy's Home 2

    ½

  • Paddington 2

    ★★★★