Sort by

zoya has logged 82 entries for films during 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
Searching

Searching

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
RuPaul's Drag Race Holi-Slay Spectacular

RuPaul's Drag Race Holi-Slay Spectacular

2018
×
Read the review Edit this entry  
17
Superbad

Superbad

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Thoroughbreds

Thoroughbreds

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Interview

The Interview

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Hangover

The Hangover

2009
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
My Best Friend's Girl

My Best Friend's Girl

2008
×
Read the review Edit this entry  
19
Horrible Bosses 2

Horrible Bosses 2

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Wonder

Wonder

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Below Her Mouth

Below Her Mouth

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
Most Likely to Die

Most Likely to Die

2015
×
Read the review Edit this entry  
30
The Purge

The Purge

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
The Nun

The Nun

2018
×
Read the review Edit this entry  
10
The House Bunny

The House Bunny

2008
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Scooby-Doo

Scooby-Doo

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Tag

Tag

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Bad Moms

Bad Moms

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Taylor Swift: The 1989 World Tour - Live

Taylor Swift: The 1989 World Tour - Live

2015
×
Read the review Edit this entry  
25
To All the Boys I've Loved Before

To All the Boys I've Loved Before

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Just Go with It

Just Go with It

2011
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
Unfriended

Unfriended

2014
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
Jurassic World

Jurassic World

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Horrible Bosses

Horrible Bosses

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Thoroughbreds

Thoroughbreds

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Bling Ring

The Bling Ring

2013
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Blockers

Blockers

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Incredibles

The Incredibles

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Ace Ventura: Pet Detective

Ace Ventura: Pet Detective

1994
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Zombieland

Zombieland

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Parent Trap

The Parent Trap

1998
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
American Pie

American Pie

1999
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Grown Ups

Grown Ups

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Set It Up

Set It Up

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Boss

The Boss

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
17
Not Another Teen Movie

Not Another Teen Movie

2001
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
I Now Pronounce You Chuck & Larry

I Now Pronounce You Chuck & Larry

2007
×
½
Read the review Edit this entry  
10
The Pacifier

The Pacifier

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Shrek 2

Shrek 2

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Deadpool

Deadpool

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Love, Simon

Love, Simon

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Little Miss Sunshine

Little Miss Sunshine

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
The Mask

The Mask

1994
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
The Kissing Booth

The Kissing Booth

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
30
Her

Her

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Thelma & Louise

Thelma & Louise

1991
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Truman Show

The Truman Show

1998
×
★★★★½
Read the review Edit this entry