Sort by
  • Take the Steps

    ★★★★

  • Madame Web

    ½

  • Dune: Part Two

    ★★★★

  • Argylle

    ★★★

  • Force of Nature: The Dry 2

    ★★★★

  • The Greatest Night in Pop

    ★★★½

  • Mean Girls

    ★★½

  • The Beekeeper

    ★★½

  • South Park (Not Suitable for Children)

    ★★★½

  • The Boys in the Boat

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid Christmas: Cabin Fever

    ★★½

  • Wonka

    ★★★★

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★

  • Leo

    ★★½

  • Napoleon

    ★★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • The Marvels

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★½

  • Now and Then - The Last Beatles Song

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • Hot Potato: The Story of The Wiggles

    ★★★★

  • 2023 AFL Grand Final: Collingwood v Brisbane

  • Poison

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★½

  • Spy Kids: Armageddon

    ★★

  • The Creator

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • Next Goal Wins

    ★★★½

  • One Life

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★★

  • Ferrari

    ★★★½

  • Ego: The Michael Gudinski Story

    ★★★★

  • Rose Gold

    ★★★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Sound of Freedom

    ★★

  • Indiana Jones Collection

  • Blackadder: The Lost Pilot

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★½

  • Once Upon a Studio

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Roger Waters – This is not a drill – Live from Prague

    ★★★★½

  • The Boogeyman

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Fast X

    ★½

  • White Men Can't Jump

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Quasi

    ★★½

  • Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • The Legend of the 81-Point Game

    ★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★