Sort by
  • Doctor Who: The Star Beast

    ★★★★½

  • The Marvels

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★★½

  • The Swan

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • The Creator

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★½

  • Dumb Money

    ★★

  • The Killer

    ★★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Invincible: Atom Eve

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Cobweb

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Secret Invasion

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Carl's Date

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • The Flash

    ½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Renfield

    ★★½

  • Joy Ride

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Hypnotic

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • BlackBerry

    ★★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Scrapper

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Need

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Blonde

    ★★★★

  • The Eternal Daughter

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★