Sort by
  • A Haunting in Venice

    ★★★★

  • El Conde

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Fast X

    ★½

  • Blondi

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • To Catch a Killer

    ★★★★½

  • Hunger

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Renfield

    ★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • 65

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Hitler's Witch

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • The Marriage App

    ★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Wanderer. The Conquest of Home

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • The Murmuring

  • The Viewing

  • Dreams in the Witch House

  • Pickman's Model

  • The Outside

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

  • Lot 36

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★½

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★

  • Smile

    ★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★½

  • Do Revenge

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★½

  • Blonde

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★