Sort by
  • Jawan

    ★★★★½

  • The History of the Minnesota Vikings

    ★★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • The Flash

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Dick Tracy Special: Tracy Zooms In

  • Creed III

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Munsters

  • Marlowe

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Blonde

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • McEnroe

    ★★★

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★½

  • Showing Up

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Men

  • Armageddon Time

    ★★★★½

  • EO

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★

  • The Batman

    ★★★★

  • The Tuck Rule

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • All Madden

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Don't Look Up

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • Once Upon a Time in Queens

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • The Card Counter

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • The History of the Atlanta Falcons

    ★★★★★

  • Mad God

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • Old

    ★★★★

  • Memoria

    ★★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★½