Sort by
  • Infinity Pool

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★

  • Broker

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Memoria

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • The Hand of God

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • The Card Counter

    ★★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Paris, 13th District

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★

  • Great Freedom

    ★★★★

  • After Yang

    ★★★★½

  • Annette

    ★★★★½

  • Four Roads

  • Something that happened in quarantine

    ★★★½

  • What Do We See When We Look at the Sky?

    ★★★★

  • Petite Maman

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Mank

    ★★★★½

  • Siren's Tail

  • Soul

    ★★★★½

  • On the Rocks

    ★★★½

  • Hidden

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★½

  • Nomadland

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • The Human Voice

    ★★★★

  • Quo Vadis, Aida?

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★½

  • Memories of My Father

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★½

  • Summerland

    ★★★½

  • Strasbourg 1518

    ★★½

  • We Bare Bears: The Movie

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • Wife of a Spy

    ★★★½

  • Capone

    ★½

  • Unorthodox

    ★★★★

  • The Hater

    ★★★★

  • Maggie Simpson in

    ★★

  • Days

    ★★★½

  • The Father

    ★★★★½

  • Minari

    ★★★★★

  • Possessor

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★

  • Farewell Amor

    ★★★½

  • The Mole Agent

  • Cold Meridian

    ★½

  • Al son que me toquen bailo

  • Little Women

    ★★★½