• No Time to Die

    ★★★

  • Dear Evan Hansen

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Cinderella

    ½

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • False Positive

    ★★

  • Bo Burnham: Inside

  • F9

    ★★½

  • 8th Annual On Cinema Oscar Special

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Sasquatch

    ★★★

  • Save Ralph

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Cryptozoo

    ★★★★

  • John and the Hole

    ★★

  • WandaVision

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Heaven's Gate: The Cult of Cults

    ★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • Dolly Parton's Christmas on the Square

  • Mank

    ★★

  • Donald Trump Is President and You're Not: A Portrait of Donald J. Trump

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ½

  • Nomadland

    ★★★★½

  • Hamilton

  • Da 5 Bloods

    ★★★★½

  • Scoob!

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • The Rabbit Hunters

  • Marc Maron: End Times Fun

  • Emma.

    ★★★½

  • The 7th Annual Live 'On Cinema' Oscar Special

  • Gretel & Hansel

    ★★½

  • Possessor

    ★★★★½

  • Shirley

    ★★★★½

  • Zola

    ★★★★

  • Bad Hair

    ★★★

  • Goldman v Silverman

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Little Women

    ★★★★½

  • Frozen II

    ★★

  • Jenny Slate: Stage Fright

    ★★★½

  • Mister America

  • Gemini Man

  • The Irishman

  • Saint Maud

    ★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★½

  • About Endlessness

    ★★★★

  • Joker

    ★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Waves

    ★★★½