• Prey

    ★★★½

  • Attachment

    ★★½

  • A Wounded Fawn

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Butterfly Vision

    ★★½

  • Metronom

    ★★★

  • The Worst Ones

    ★★½

  • George Carlin's American Dream

    ★★★★½

  • Men

    ★★★★

  • The Offer

    ★½

  • We Own This City

    ★★★★

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • The Devil You Know

    ★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★

  • Deep Water

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★½

  • Bitch Ass

    ★★½

  • X

    ★★★★

  • The Thief Collector

    ★★★

  • Slash Back

    ★★½

  • Master of Light

    ★★★★

  • Jethica

    ★★★

  • Raquel 1:1

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • Sissy

    ★★★★

  • Deadstream

    ★★½

  • The Contractor

    ★★½

  • No Exit

    ★★★

  • Stranger at the Gate

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • We Might As Well Be Dead

    ★★½

  • This House

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Marry Me

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Piggy

    ★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • The Cow Who Sang a Song into the Future

    ★★★★

  • You Won't Be Alone

    ★★★★★

  • 2nd Chance

    ★★★½

  • Nothing Compares

    ★★★★★

  • Riotsville, USA

    ★★★★★

  • Speak No Evil

    ★★★★

  • Master

    ★★★★

  • Watcher

    ★★★★½

  • Emergency

    ★★½

  • Fire of Love

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★★

  • Scream

    ★★★½

  • The Tourist

    ★★½

  • Reno 911! The Hunt for QAnon

    ★★★½

  • The Girl Before

    ★★½

  • Louis C.K.: Sorry

    ★★★★

  • Station Eleven

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Dig Deeper: The Disappearance of Birgit Meier

    ★★★½

  • House of Gucci

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Black and Missing

    ★★★

  • Kurt Vonnegut: Unstuck in Time

    ★★★★

  • Pirates

    ★★½

  • Descended from the Promised Land: The Legacy of Black Wall Street

    ★★★½

  • Nalujuk Night

    ★★½

  • Pulse

    ★★★½

  • View

    ★★★★