Sort by
  • Babylon

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Falling for Christmas

    ½

  • Spirited

    ★★★★★

  • The Viewing

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Lot 36

    ★★★½

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★★

  • Devotion

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★★

  • The Woman King

    ★★★★★

  • Blonde

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Me Time

    ★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Look Both Ways

    ★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ½

  • Bullet Train

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★½

  • Spiderhead

    ★★★½

  • Ms. Marvel

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★½

  • Funny Pages

    ★★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★★

  • Men

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Choose or Die

    ½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Morbius

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★★

  • House Comes with a Bird

    ★★★★★

  • Deep Water

    ½

  • Ambulance

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • X

    ★★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★

  • The Weekend Away

    ½

  • Turning Red

    ½

  • The Adam Project

    ½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½