Sort by
  • Float

    ★½

  • Vacation Friends 2

  • Strays

    ★★½

  • Heart of Stone

    ½

  • Mob Land

    ★★

  • The Passenger

    ★★½

  • Aporia

    ★½

  • Mark Normand: Soup to Nuts

    ★★★½

  • The Beanie Bubble

    ★½

  • Full Circle

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★

  • The Out-Laws

  • Tom Segura: Sledgehammer

    ★★½

  • Maximum Truth

    ★★

  • Rock Hudson: All That Heaven Allowed

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • John Early: Now More Than Ever

    ★★½

  • All Up in the Biz

    ★★★

  • Rolling Along

    ★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Black Mirror: Beyond the Sea

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★½

  • Let the Canary Sing

    ★★½

  • It’s Basic

    ★★

  • Maggie Moore(s)

    ★★★

  • Blood for Dust

    ★★

  • Cinnamon

    ★★

  • Uncharted

    ★★

  • Smoking Tigers

    ★★½

  • Stan Lee

    ★★★

  • The Line

    ★★½

  • Rather

    ★½

  • Hey Viktor!

    ★★½

  • Chasing Chasing Amy

    ★½

  • Against All Enemies

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★

  • Sarah Silverman: Someone You Love

    ★★

  • About My Father

    ★★

  • The Machine

    ½

  • Kandahar

    ★★½

  • All to Play For

    ★★½

  • SmartLess: On the Road

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Légua

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★½

  • Year of the Fox

    ½

  • Fool's Paradise

    ★½

  • Dead Shot

    ★★

  • The Mattachine Family

  • Two Apples

  • Punderneath It All

  • Roberta

    ★★★½

  • Big George Foreman

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • The Covenant

    ★★½

  • Ghosted

    ½

  • Sweetwater

  • Mafia Mamma

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • To Catch a Killer

    ★★

  • Paint

  • BEEF

    ★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • Pretty Baby: Brooke Shields

    ★★½

  • Surrounded

    ★★

  • Louis C.K. at The Dolby

    ★★★½

  • Renfield

    ½