Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Ride On

    ★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★½

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Tetris

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★½

  • Champions

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ½

  • BlackBerry

    ★★★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • 80 for Brady

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Plane

    ★★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Scare Package II: Rad Chad’s Revenge

  • M3GAN

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Poker Face

    ★★

  • The People You're Paying to Be in Shorts

    ★★★★½

  • The Autopsy

    ★★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★

  • A Friend of the Family

    ★★★★½

  • Hellraiser

    ★★★★½

  • Smile

    ★★★★½

  • Amsterdam

    ½

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • Sick

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★

  • White Noise

    ★★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Beast

    ★★★½

  • Fall

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★

  • Glorious

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★★

  • Revealer

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★★½

  • What Is a Woman?

    ½

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Men

  • Firestarter

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Memory

    ★★

  • All the Old Knives

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Morbius

    ★½

  • RRR

    ★★★★★

  • Deep Water

    ★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • X

    ★★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★½

  • The Lost City

    ★★★★