Sort by
  • Soldier

    ★★★★

  • Whiteout

    ★★★

  • The Hunted

    ★★★½

  • Shamo

    ★★★★½

  • By the Sword

    ★★★★★

  • Full Contact

    ★★★★★

  • The Sadness

    ★★★★

  • Sphere

    ★★★★

  • Oblivion

    ★★★★½

  • TRON: Legacy

    ★★★★½

  • 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi

    ★★★★½

  • Tube

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★★★½

  • Ninja Assassin

    ★★★★

  • Body Parts

    ★★★½

  • One Shot

    ★★★★