• Tlatelolco: Mexico 68

  • Respect

    ★★½

  • Vivo

    ★★★

  • McCartney 3, 2, 1

    ★★★★½

  • In the Heights

    ★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★

  • The Sons of Sam: A Descent Into Darkness

    ★★★½

  • What Drives Us

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • The Year Earth Changed

    ★★★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Seaspiracy

    ★★★

  • kid 90

    ★★★½

  • Attenborough's Life in Colour

    ★★★★

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★½

  • Pelé

    ★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Life in a Day 2020

    ★★★½

  • Street Gang: How We Got to Sesame Street

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★

  • Pretend It's a City

    ★★★★

  • BREAK IT ALL: The History of Rock in Latin America

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Earwig and the Witch

    ★★½

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • The Bee Gees: How Can You Mend a Broken Heart

    ★★★★

  • The Boys in the Band

    ★★★½

  • David Attenborough: A Life on Our Planet

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • On the Rocks

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★★

  • Penguin Bloom

  • I Care a Lot

    ★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★

  • The Boy from Medellín

    ★★★½

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★½

  • One Night in Miami...

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • Coronation

    ★★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • Athlete A

    ★★★½

  • Empty Places

    ★★★★

  • To: Gerard

    ★★½

  • Homeless Home

    ★★★

  • 10 000 Ugly Inkblots

    ★★½

  • Bela

    ★★

  • Altötting

    ★★★

  • Beyond Noh

    ★★½

  • The Town

    ★★★

  • Happiness

    ★★

  • Time o´ the Signs

    ★★½

  • Murder in the Cathedral

    ★★★

  • Arka

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • 8:46

    ★★★★

  • Hannah Gadsby: Douglas

    ★★½

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

    ★★★★

  • Hollywood

    ★★★★

  • The Last Dance

    ★★★★½

  • Made You Look: A True Story About Fake Art

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • Urban Goat

    ★★★

  • The Trip to Greece

    ★★★½

  • Cosmonaut

    ★★★

  • My Galactic Twin Galaction

    ★★½

  • Onward

    ★★★

  • Road to Roma

    ★★★½