Sort by
  • Napoleon

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Cocaine Bear

  • Infinity Pool

    ★★

  • This Place Rules

  • Babylon

    ★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Talk to Me

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Fall

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • The Dropout

    ★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Pam & Tommy

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Spencer

    ★★★

  • Malignant

  • Kuruthi

    ★★★★

  • Just What the Doctor Ordered

    ★★★½

  • Nobody

    ★★

  • Dark Web: Cicada 3301

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • The Little Things

    ★★★½

  • Let Them All Talk

    ★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • dogs

    ★★★★

  • The Complex

  • Junky

  • Devs

  • Emma.

    ★★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • The Courier

    ★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • Primal

  • Endings, Beginnings

    ★★

  • Color Out of Space

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Planet of the Humans

  • Stalked by My Doctor: A Sleepwalker's Nightmare

    ★★★½

  • I Love You, Now Die: The Commonwealth v. Michelle Carter

  • Culture Shock

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★½

  • Bacurau

    ★★★½

  • The Dead Don't Die

  • A.I. 187

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★

  • My Mother's Killer Boyfriend

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★★

  • Us

    ★★★½

  • Happy Death Day 2U

    ★★

  • Serenity

    ½

  • The Inventor: Out for Blood in Silicon Valley