RSS feed for Eduardo

Eduardo has watched 282 action films.

  • The Return of Killer Bean

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Spies in Disguise

    ★★

  • 1917

    ★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★½

  • Dark Phoenix

    ½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Shazam!

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★

  • Bumblebee

    ★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Aquaman

    ★★

  • Dragged Across Concrete

    ★★★

  • The Meg

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★½

  • The First Purge

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★½

  • Incredibles 2

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • Batman Ninja

  • Pacific Rim: Uprising

  • Upgrade

    ★★★

  • Psychokinesis

    ★★½

  • Black Panther

    ★★★

  • Mandy

    ★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★½

  • Justice League

    ½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • Blade Runner: Black Out 2022

    ★★★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★

  • 2048: Nowhere to Run

    ★★★

  • Brawl in Cell Block 99

    ★★★★

  • Logan Lucky

    ★★★½

  • Dunkirk

    ★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★

  • Okja

    ★★★★

  • Wonder Woman

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • Ghost in the Shell

    ★★

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Logan

    ★★★½

  • The Lego Batman Movie

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 2

    ★★

  • xXx: Return of Xander Cage

  • Assassin's Creed

    ★½

  • Resident Evil: The Final Chapter

    ★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★½

  • Doctor Strange

    ★★½

  • The Lost City of Z

    ★★★½

  • Gantz:O

    ★★½

  • The Magnificent Seven

    ★★½

  • Free Fire

    ★★★½

  • Suicide Squad

    ½

  • Shin Godzilla

    ★★½

  • Batman: The Killing Joke

    ★★½

  • Star Trek Beyond

    ★★

  • Now You See Me 2

    ★½

  • The Nice Guys

    ★★★½

  • Train to Busan

    ★★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★½

  • The Second Sound Barrier

  • Kung Fu Panda 3

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

    ★★

  • Spectre

    ★★½