• Spider-Man: Beyond the Spider-Verse

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

  • DC League of Super-Pets

  • Lightyear

  • Marmaduke

    ★½

  • The Bad Guys

  • Blippi The Musical

    ½

  • Turning Red

    ★★½

  • Blippi's School Supply Scavenger Hunt

    ½

  • The Backrooms (Found Footage)

    ★★★★★

  • Christmas ...Again?!

    ★★★

  • Sing 2

  • Olaf Presents

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • PAW Patrol: The Movie

    ★★★★

  • Luca

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Miraculous World: Shanghai – The Legend of Ladydragon

    ★★★

  • Hero Dog: The Journey Home

    ★★★

  • Lamb of God: The Concert Film

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Tom & Jerry

    ★★★

  • Vamos aprender as cores com Blippi

  • Burrow

    ★★★★

  • Once Upon a Snowman

    ★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Wolfwalkers

    ★★★★

  • Scoob!

    ★★★★

  • My Octopus Teacher

    ★★★★½

  • Mulan

    ★★

  • Homeward

  • Norm of the North: Family Vacation

    ★★½

  • Onward

    ★★★½

  • The Adventures of Açela

    ½

  • Loop

    ★★★

  • Blippi - Parque Educacional Infantil do Blippi

  • Wind

    ★★★½

  • Lady and the Tramp

    ★★

  • Frozen II

    ★★★½

  • What Is The Scariest Thing?

    ★★★★★

  • Curious George: Royal Monkey

    ★★★

  • Float

    ★★★

  • Puddles

    ★★★

  • Paw Patrol: Ready, Race, Rescue!

    ★★★★

  • The Lion King

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Playmobil: The Movie

    ★★½

  • Norm of the North: King Sized Adventure

    ★★

  • Penguins

    ★★★

  • Dumbo

    ★★★½

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★½

  • Smash and Grab

    ★★★★★

  • Kitbull

    ★★★★½

  • Tayo's Toy Adventure - Mission Ace 2

    ★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Grinch

    ★★★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★

  • Wild Kratts: Creepy Creatures

    ★★★½

  • The Nutcracker and the Four Realms

    ★★½

  • PAW Patrol: Mighty Pups

    ★★★★

  • Christopher Robin

    ★★★½

  • Purl

    ★★

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Bao

    ★★½

  • Odd Squad: World Turned Odd

    ★★★½

  • Bible Town

  • The Greatest Showman

    ★★★★★

  • Norm of the North: Keys to the Kingdom

    ★★

  • The Star

    ★★★

  • Wonder

    ★★★★

  • Ferdinand

    ★★★

  • Coco

    ★★★½