Sort by
  • Barbie

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ½

  • Creed III

    ★★★★

  • Polite Society

    ★★

  • This Place Rules

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Whale

    ½

  • Untold: The Girlfriend Who Didn't Exist

    ★★

  • Nope

    ★★½

  • RRR

    ★★½

  • Morbius

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Pushpa: The Rise - Part 1

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Encanto

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Soul

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★½

  • Cats

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★½

  • Midsommar

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • The Lighthouse

    ★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Us

    ★★★★½

  • Captain Marvel

    ★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Creed II

    ★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★½

  • Badhaai Ho

    ★★½

  • Little Miss Sumo

    ★★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★★½

  • Sorry to Bother You

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • It

    ★★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Logan

    ★★½

  • Get Out

    ★★★★½

  • Split

    ★★★

  • Suicide Squad

  • Ghostbusters

    ★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★

  • Sausage Party

  • Hail, Caesar!

    ★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★½

  • The Ridiculous 6

    ★½

  • Creed

    ★★★★½