• Savage X Fenty Show Vol. 3

    ★★★★

  • The Kissing Booth 3

  • The Green Knight

    ★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Bad Trip

    ★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Nian

    ★★★★½

  • Death to 2020

    ★★★

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★

  • Little Mix: LM5: The Tour Film

    ★★★★

  • The Prom

    ★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • Shawn Mendes: In Wonder

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★★

  • Savage X Fenty Show Vol. 2

    ★★★★★

  • Enola Holmes

    ★★

  • Sing Me a Lullaby

    ★★★★

  • Concrete Cowboy

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★½

  • After We Collided

  • Work It

    ★★½

  • Black Is King

    ★★★★★

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • The Old Guard

    ★★★★½

  • Hamilton

    ★★★½

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • The Lovebirds

    ★★★

  • The Wrong Missy

    ★★

  • The Half of It

    ★★★½

  • Hollywood

    ★★★½

  • Dangerous Lies

    ½

  • Middleditch & Schwartz

    ★★★★½

  • Money Heist: The Phenomenon

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • Little Fires Everywhere

    ★★★★

  • Emma.

    ★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • Disclosure

    ★★★★½

  • Minari

    ★★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Spree

    ★★★

  • ODE TO YOU IN SEOUL

    ★★★★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • Bombshell

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★★★

  • Adore You

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★

  • 1917

    ★★★★★

  • The Kacey Musgraves Christmas Show

    ★★

  • Charlie's Angels

    ★★

  • Fadily Camara: La plus drôle de tes copines

    ★★★

  • Noelle

    ★★½

  • Let It Snow

    ★★★

  • Seth Meyers: Lobby Baby

    ★★★★

  • Jenny Slate: Stage Fright

    ★★★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Birders

    ★★★★

  • Saria

    ★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★½

  • Savage X Fenty Show

    ★★★★

  • Jesy Nelson:

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • The Goldfinch

    ★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Hustlers

    ★★★★½