cowboy has logged 10 entries for films during February 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
22
2 Days in Paris

2 Days in Paris

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Julie & Julia

Julie & Julia

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Love, Rosie

Love, Rosie

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Edge of Seventeen

The Edge of Seventeen

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
A Very English Scandal

A Very English Scandal

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Cam

Cam

2018
×
★★★½
Edit this entry  
02
Beauty and the Beast

Beauty and the Beast

2017
×
★★½
Edit this entry  
01
Velvet Buzzsaw

Velvet Buzzsaw

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Shame

Shame

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Shangri-La Suite

Shangri-La Suite

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry